Ławy Szklane

Jeśli szukają Państwo solidnej i bardzo funkcjonalnej ławy możemy zaoferować to, czego potrzebujecie. Ławy powinny być praktyczne i wzbogacać wizualnie pomieszczenie, w którym przebywamy. Nasze ławy szklane jak i pozostałe meble szklane z elementami drewnianymi – dodatkowo wykonujemy w kilku wybarwieniach: czereśnia, wenge, kasztan, olcha, buk, kalwados, mahoń. Łatwo więc można dopasować wszystko do własnego wnętrza i pozostałych mebli.

Zobacz całość DALEJ

ENDO Szkło Meble Szklane - Ławy Szklane - Amidus


ENDO Szkło Meble Szklane - Stoliki Szklane - Avant

Stoliki Szklane

W ofercie mamy stoliki szklane okrągłe i kwadratowe, o różnych wybarwieniach drewna oraz oryginalnie łączących w sobie elementy szklane z metalowymi. Nasze wzory są nowoczesne, eleganckie oraz bardzo funkcjonalne i, z uwagi na wysoką jakość użytych materiałów, bardzo trwałe.

Zobacz całość DALEJ


Stoły Szklane

Nasze stoły szklane sprawią, że każda impreza czy obiad będą wyjątkowe. Dodatkowo wszystkie stoły szklane są bezpieczne, gdyż stosujemy szkło hartowne i wszystkie blaty mają zaokrąglone rogi oraz nie posiadają ostrych krawędzi. Każdy stół szklany można normalnie przenosić trzymając za górny blat.

Zobacz całość DALEJ

ENDO Szkło Meble Szklane - Stoły Szklane - EmiliaDodaj Przycisk służy do tworzenia Twojego indywidualnego zapytania ofertowego, możesz dodać produkty, którymi jesteś zainteresowany i wysłać nam zapytanie z opisem Twoich wymagań.


Wszystkie wyroby w naszej kolekcji są dostępne. Nie trzeba czekaćkilka tygodni. Zamówienia na szklane ławy i stoliki czy stoły zawarte są realizowane w terminie 14dni.

W sprawach nagłych, jakie niekiedy każdemu się zdarzają (święta, uroczystości, prezenty) jesteśmy elastyczni i zawsze wychodzimy na wprost Klienta.

 
ENDOENDO Szkło
ŁĄDOWANIE