1 maja 2010


Tagi

Firma Endo obecnie

Mamy 8 lat doświadczenia i w tym czasie zostaliśmy liderem w produkcji ław i stolików szklanych.

Dziś, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz kadrze wysokiej klasy specjalistów, możemy się pochwalić bogatą i różnorodną ofertą, zgodną z najnowszymi trendami, na najwyższym jakościowym poziomie i w przystępnej cenie.

O szkle wiemy wszystko!

ENDO-Szklo-1

Specjalizujemy się w wytwarzaniu bardzo dobrej jakości stolików, stołów, ław szklanych oraz innych wyrobów mających w swojej strukturze szkło.

Stale śledzimy najnowsze europejskie trendy i staramy się wyprzedzić oczekiwania klientów. Systematycznie poszerzamy ofertę, aby sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom.

Nasze ławy to produkty z ambicjami zaspokojenia potrzeby komfortu. Wzornictwo jest ściśle związane z praktycznymi wymaganiami.

Meble są praktyczne, wygodne w użytkowaniu, mają łagodny, uspokajający kształt, a ich rozwiązania funkcjonalne w standardzie oferują więcej niż kiedykolwiek – wszytko to po to, ab zwiększyć poczucie stabilności i bezpieczeństwa użytkowników.

Zależy nam na jakości.

ENDO-Szklo-6

Inwestujemy w nowoczesne technologie i prawdziwych fachowców, dlatego zachowując przystępną cenę możemy pochwalić się świetną ofertą.

Nasze wyroby wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, stosujemy nowoczesne systemy łączenia profili ze szkłem. Oferujemy także szereg wyrobów posiadających elementy drewniane w różnych wybarwieniach. Cechuje nas wysoka jakość i dbałość o szczegóły oraz estetykę, wszystkie produkty przed pakowaniem są dwukrotnie sprawdzane, dzięki czemu ilość reklamacji jest symboliczna. Rzetelnie dotrzymujemy terminów. Robimy też rzeczy nietypowe i jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy wykonać meble zgodnie z Państwa wyborem koloru drewna, wysokości i rodzaju nóg. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ENDOENDO Szkło
ŁĄDOWANIE